حرف نو

یکشنبه 23 خرداد 1395

جوانان پولدار بالا شهری گرفتار کمین شکارچی ها

جوانان پولدار بالا شهری گرفتار کمین شکارچی ها 

جوانی که در پی سرقت و دزدی از جوانان پولدار بالاشهری به دام پلیس افتاده , اکنون اعلام پشیمانی میکند و میخواهد توبه کند ! می‌گوید از این‌کار خسته شده و می‌خواهد پس از توبه به زندگی عادی برگردد.

 

این جوان ۲۳ ساله که در شمال تهران دستگیر شده است. برای سومین بار از سوی مأموران به اتهام سرقت و زورگیری دستگیر می‌شود. در این گزارش گفت‌وگویی را که با متهم انجام شده می‌خوانیم:

 

به چه اتهامی دستگیر شده‌ای؟ سرقت و زورگیری از نوجوانان شمال شهر.

 

چرا از آنها سرقت می‌کردی؟ آنها پولدار هستند و فکر نمی‌کنم سرقت ۱۰۰ یا ۲۰۰ هزار تومن برای آنها مشکلی ایجاد کند اما من و همدستانم به این پول نیاز داریم ما از بچگی طعم فقر را چشیده‌ایم.

 

طعم فقر باعث می‌شود دست به سرقت بزنید؟ وقتی بچه‌ای نصف تو سن داشته باشد و لباس مارک دار بپوشد یا در رستوران‌های آنچنانی غذا بخورد به آدم برمی‌خورد.

 

چگونه تصمیم به سرقت گرفتید؟ من و دو نفر از بچه‌محل‌هایم به نام رضا و احمد از ۶ ماه پیش تصمیم گرفتیم با تشکیل یک باند دست به سرقت از نوجوانان شمال شهر بزنیم.

 

۳ نفری سوار بر موتورسیکلت در شمال شهر پرسه می‌زدیم و با شناسایی نوجوانانی که به قیافه‌شان می‌خورد پولدار باشند با چاقو از آنها زورگیری می‌کردیم. در این مدت هم از ۳۵ نوجوان به روش زورگیری سرقت کرده‌ایم.

 

چقدر پول به‌دست آوردید؟ در کل ۴ میلیون تومان به دست آورده‌ایم که بین خودمان تقسیم کرده‌ایم. از این پول یک میلیون و ۴۰۰ تومان به من رسید.

 

با پول‌ها چه کردید؟ همه را خرج رفیق بازی و قلیان کردم.

 

سابقه داری؟ سه بار دستگیر شده‌ام و به زندان افتاده‌ام. آخرین بار در زندان با رضا آشنا شدم و بعد از اینکه آزادشدیم همدست دیگرمان به ما ملحق شد که سرقت‌ها را شروع کردیم.

 

در سرقت‌ها از خشونت استفاده می‌کردید؟ خیر طعمه‌های ما آنقدر کوچک بودند که برق چاقو آنها را می‌ترساند و به هیچ وجه مقاومت نمی‌کردند.

 

چگونه دستگیر شدید؟ در خیابان گاندی از یک نوجوان زورگیری می‌کردیم که بسیار سر و صدا راه‌انداخت اما توانستیم فرار کنیم چون در زمان تعطیلی مدرسه بود. وسوسه شدیم از یک نفر دیگر سرقت کنیم. مشغول پرسه زدن در خیابان بودیم که گشت پلیس سر رسید و ما را دستگیر کرد.

 

البته می‌دانستم بالاخره دستگیر می‌شوم اما فکر نمی‌کردم به این زودی مأموران سر برسند و من ۶ ماه پس از آزادی از زندان دوباره دستگیر شوم. باید دوباره چند ماهی در زندان بمانم و رد مال کنم.درست است کمبودهایی در زندگی‌داشتم اما زیاده خواهی‌های خودم و دوستانم بی‌اثر نبود.

 

نمی‌خواهی توبه کنی؟ شاید لازم باشد این کار را بکنم اما دیگر از زندان رفتن خسته‌شده‌ام. می‌خواهم به سرکار بروم برای خودم درآمد داشته باشم.

 

 لینک منبع و پست :جوانان پولدار بالا شهری گرفتار کمین شکارچی ها
http://www.parsnaz.ir/%d8%ac%d9%88%d8%a7%d9%86%d8%a7%d9%86-%d9%be%d9%88%d9%84%d8%af%d8%a7%d8%b1-%d8%b4%d9%87%d8%b1%db%8c-%da%af%d8%b1%d9%81%d8%aa%d8%a7%d8%b1-%da%a9%d9%85%db%8c%d9%86-%d8%b4%da%a9.html
جوانان پولدار بالا شهری گرفتار کمین شکارچی ها - پارس ناز www.parsnaz.ir/جوانان-پولدار-شهری-گرفتار-کمین-شک.html‎Cachedجوانان پولدار بالا شهری گرفتار کمین شکارچی ها جوانی که در پی سرقت و دزدی از جوانان پولدار بالاشهری به دام پلیس افتاده ,اکنون اعلام پشیمانی میکند. Images for جوانان پولدار بالا شهری گرفتار کمین شکارچی ها جوانان پولدار بالا شهری گرفتار کمین شکارچی ها - فارسی فان far30-fun.ir/search/?...جوانان+پولدار+بالا+شهری+گرفتار+کمین+شکارچی+ها‎Cachedجوانان پولدار بالا شهری گرفتار کمین شکارچی ها. جوانان پولدار بالا شهری گرفتار کمین شکارچی ها جوانی که در پی سرقت و دزدی از جوانان پولدار بالاشهری به دام پلیس ... جوانان پولدار بالا شهری گرفتار کمین شکارچی ها - فان بید funbid.ir/search/?...جوانان+پولدار+بالا+شهری+گرفتار+کمین+شکارچی+ها‎Cachedجوانان پولدار بالا شهری گرفتار کمین شکارچی ها جوانی که در پی سرقت و دزدی از جوانان پولدار بالاشهری به دام پلیس افتاده , اکنون اعلام پشیمانی میکند و میخواهد توبه ... جوانان پولدار بالا شهری گرفتار کمین شکارچی ها بایگانی | تفریحی و ... abadiyeh.ir/tag/جوانان-پولدار-بالا-شهری-گرفتار-کمین-شک/‎Cachedنوشته های دارای برچسب جوانان پولدار بالا شهری گرفتار کمین شکارچی ها. آبادیه تقدیم میکند :افراد موفقی که زندگی پرفراز و نشیب داشته اند · بدون نظر, ۲۳/۰۳/۱۳۹۵, ... شکارچی شهر | سایت تفریحی فان کده mefun.in/post/شکارچی-شهر/‎Cached7 ساعت قبل ... جوانان پولدار بالا شهری گرفتار کمین شکارچی ها جوانی که در پی سرقت و دزدی از جوانان پولدار بالاشهری به دام پلیس افتاده , اکنون اعلام پشیمانی ... حوادث روز | آروشا گروپ arushagroup.ir/category/حوادث-روز/‎Cached4 ساعت قبل ... جوانان پولدار بالا شهری گرفتار کمین شکارچی ها ... جوانی که در پی سرقت و دزدی از جوانان پولدار بالاشهری به دام پلیس افتاده , اکنون اعلام پشیمانی ... کمین - رز بلاگ - متفاوت ترین سرویس سایت ساز dabel-chaklet.rozblog.com/tag/کمین‎Cachedورشکستگی در کمین آب | تیتر آنلاین خبرگزاری ها | تیتر آنلاین . ..... جوانان پولدار بالا شهری گرفتار کمین شکارچی ها جوانی که در پی سرقت و دزدی از جوانان پولدار . شماره آرسین | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفان www.beroozfun.ir/tag/شماره-آرسین‎Cachedجدید ترین ها ... + عکس · دانلود آهنگ جدید مهراب و ایمان نو لاو به نام سرمه · دانلود آهنگ جدید مهراب و ایمان نو لاو به نام سرمه · جوانان پولدار بالا شهری گرفتار کمین شکارچی ها. چرا خدا بعضی از انسان ها را بدبخت آفریده؟ | شهر سوال www.soalcity.ir/node/1864‎Similar27 مه 2013 ... چرا هرچی دعا می کنم بالا نمی رود ؟ ...... ۴- پولدار شدن آدم ها نیز ربطی به خوبی و بدیشان ندارد. ..... خدا هم کمین نکرده که یک وقت گناهی بکنی در جهنم پرتت بکند. ...... یا خانواده ای گرفتار فقر و به همین دلیل راهکار برطرف شدن آن ها را هم با ارسال .... مطلبی که مطرح کردم، اشکالی است که ذهن برخی از جوان ها را مشغول خود کرده؛ ...
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.